Vydrica

Návrh dizajnu pre najlukratívnejší obytný dom V4 projektu Vydrica, situovaný v blízkosti historického objektu vodnej veže. Zadaním bolo navrhnúť interiér 4-izbového bytu pre pohodlné fungovanie modernej štvorčlennej rodiny. Dizajn je inšpirovaný obdobím 70. rokov, kedy bola stará Vydrica zbúraná. Využívanie okrúhlych a zakrivených líniách na nábytkoch, obkladoch a svietidlách naznačuje plynulosť a mäkkosť interiéru.

 

Výsledkom je kontrast medzi eleganciou a teplým veselým priestorom, s dominantou dreva, kameňa, skla a jemnou hravosťou terazzového obkladu. Nábytkovým akcentom je ikonická sedacia súprava Camaleonda, navrhnutá talianskym dizajnérom a architektom Mariom Bellinim pre značku Bbitalia ako aj dizanové svietidlo Moon od talianskeho dizajnéra Davida Groppiho.

Podobné projekty

Máte záujem? Kontaktujte nás!

Priblížte nám vašu predstavu projektu. Zašlite nám informácie, prípadne pôdorys či obrázky štýlu aký si predstavujete :)

    Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.